„Български държавни железници“ (БДЖ) обявиха официално, че отменят временните ограничения в движението на влаковете в района на София. Решението влиза в сила незабавно, след като отпаднаха причините, наложили въвеждането на рестрикциите.
През последните часове пътници, използващи железопътния транспорт в региона, се сблъскваха с промени в организацията на движение, които доведоха до известни неудобства и закъснения. От националния превозвач уверяват, че графикът постепенно се нормализира и влаковете ще започнат да се движат по обичайното си разписание.
„Във връзка с отпаднала необходимост се отменят временните промени в организацията на движението на влаковете“, се посочва в краткото съобщение на компанията.
От БДЖ поднасят извинения на своите клиенти за причиненото неудобство и препоръчват на пътуващите да следят актуалната информация за разписанията на гарите и официалните канали на железопътната компания.
Снимка: reklama@webground.bg (Actualno.com)







